Strona Główna Forum modelarzy RC
Forum prowadzone przez Szkołę Latania RC-LIPOL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Meeting wakacyjny - decyzja zapadła na 17 sierpnia
Autor Wiadomość
Grzesiek 


Wiek: 42
Dołączył: 20 Paź 2011
Skąd: Strażów
Wysłany: Sro 30 Lip, 2014   Meeting wakacyjny - decyzja zapadła na 17 sierpnia


Witam wszystkich, planuje zorganizować w dniach 16 lub 17 sierpnia (sobota lub niedziela) spotkanie w celu wspólnego polatania na świeżym letnim powietrzu. Plan jest taki: zabieramy wszysktie modele jakie mamy i wszystko lata oraz przyozdabia nasza trawiastą stojankę na lotnisku. Zapewniam także grilla oraz kiełbaskę. Przyjeżdzamy latamy, gadamy, jak za dawnych czasów bo coś ostatnio rozpadła nam sie brać latajaca. Sam sie przyznaje bez bicia ze u mnie modele ustępuja miejsca ostatnio lataniu na paralotni PPG :oops: . Fajnie by było choć raz na jakis czas wspólnie polatać i zintegrowac się nieco.

Prosze o zgłaszanie checi przybycia abym wiedział ilu nas bedzie oraz wybór dnia tak aby wszystkim mniej wiecej pasowało. Termin jest do przesunięcia w razie złej pogody lub wiekszosci osób nie bedzie odpowiadał. Pozdrawiam i zapraszam wszystkich.

Termin został ustalony na 17.08.2014 oby pogoda dopisała. ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA WSPÓLNE LOTY
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek Pon 11 Sie, 2014, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Jarek 


Dołączył: 20 Paź 2011
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro 30 Lip, 2014   

będe na 100% juz z nowym modelem
 
 
     
mcichulski 
marcin c

Wiek: 49
Dołączył: 10 Cze 2012
Skąd: rzeszów
  Wysłany: Nie 03 Sie, 2014   

Witam Wszystkich 8-)
ja też się piszę
pozdr Marcin
 
     
Grzesiek 


Wiek: 42
Dołączył: 20 Paź 2011
Skąd: Strażów
Wysłany: Nie 03 Sie, 2014   

Proszę jeszcze wybór dnia sobota czy niedziela i prosze korzystajcie z lotniska bo nikt prawie tam nie przyjezdza, przecież opłaciliscie składki. Dla Nas wszystkich kosze nie dla siebie.
 
 
     
makalele 
Paweł


Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2013
Skąd: Rzeszów-Mielec
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Bardziej pasowałaby niedziela bo będzie to długi weekend i sobota to wyjdzie tak w środku jak by ktoś chciał gdzieś jechać się powakacjować:) Ja korzystam z lotniska w każdy weekend popołudniami:) ale rzadko kogoś spotykam...
 
 
     
Grzesiek 


Wiek: 42
Dołączył: 20 Paź 2011
Skąd: Strażów
Wysłany: Sro 06 Sie, 2014   

Tez mysle ze niedziela w tym układzie bedzie odpowiednia, rzeczywiście wypadło w długi weekend. Cały czas chodzi o to zeby wiecej Nas się wypowiedziało czy spotykamy sie wtedy czy wtedy.

Czyli na chwile obecną jesli pogoda dopisze spotykamy sie w niedziele 17.08.14.
 
 
     
Jarek 


Dołączył: 20 Paź 2011
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 10 Sie, 2014   

Grzesiek daj temat na pfmrc
 
 
     
Grzesiek 


Wiek: 42
Dołączył: 20 Paź 2011
Skąd: Strażów
Wysłany: Nie 10 Sie, 2014   

Bardziej chodzi mi o naszych chłopaków, ekipa z początków istnienia naszego lotniska nie do wszystkich mam nry tel i obecnych co niedawno doszli bo na wieksza skale nie wyrobie z organizacją. Ale meeting jest jak najbardziej otwarty dla wszystkich którzy zagladaja na Nasze forum. Jak ktos z was ma kontakt telefoniczny to rozpowiedzcie ze mamy mały piknik w niedziele 17-go.
 
 
     
Tomasz 


Dołączył: 22 Lip 2014
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

Grzegorz, czy znana jest już godzina spotkania?
 
     
Grzesiek 


Wiek: 42
Dołączył: 20 Paź 2011
Skąd: Strażów
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

Zapraszam od godziny 11-tej. Jesli zdarzy sie tak , że pogoda sie popsuje bede pisał na forum czy meeting się odbedzie.
 
 
     
Piotr 
Administrator


Dołączył: 20 Paź 2011
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Przypomnę również o pokazach we wrześniu, jest to impreza wyjazdowa 2 dniowa. Obecnie poszukuje 8 modelarzy latających. oraz 2 modelarzy instruktorów mogących pomóc dzieciakom w montażu prostych modeli typu rzutka
Przypomnę również że pokazy są płatne, każdy otrzymuje wyżywienie, spanie, i 200 zł wynagrodzenia
oczywiście trzeba latać :mrgreen:

w niedzielę ustalimy szczegóły
 
     
Grzesiek 


Wiek: 42
Dołączył: 20 Paź 2011
Skąd: Strażów
Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   

Pogoda ma być w miarę dobra, jakis przelotny deszcz i silniejszy wiatr nam nie bedzie straszny. Prośba do Piotra o zabranie pawilonu w razie przelotnych opadów.

Zapraszam od 11-tej !!! :-)

1.PNG
Plik ściągnięto 25 raz(y) 51,2 KB

 
 
     
Grzesiek 


Wiek: 42
Dołączył: 20 Paź 2011
Skąd: Strażów
Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

Dziękuje wszystkim za przybycie, mimo wietrznej pogody polataliśmy. Zdjęcia już w galerii :
http://www.galeria.rc-lip...hp?/category/57
 
 
     
marcin_k 

Wiek: 28
Dołączył: 20 Paź 2011
Skąd: Strażów
Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

Byłem chwilkę i żałuję że nie mogłem dłużej ale czasami tak bywa :)
Jak byłem wieczorkiem na spacerku gdzieś koło 20.30 to ktoś latał Extra z oświetleniem :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14