Forum modelarzy RC
Forum prowadzone przez Szkołę Latania RC-LIPOL

Spotkania - ustawki ;) - Meeting wakacyjny - decyzja zapadła na 17 sierpnia

Grzesiek - Sro 30 Lip, 2014
Temat postu: Meeting wakacyjny - decyzja zapadła na 17 sierpnia

Witam wszystkich, planuje zorganizować w dniach 16 lub 17 sierpnia (sobota lub niedziela) spotkanie w celu wspólnego polatania na świeżym letnim powietrzu. Plan jest taki: zabieramy wszysktie modele jakie mamy i wszystko lata oraz przyozdabia nasza trawiastą stojankę na lotnisku. Zapewniam także grilla oraz kiełbaskę. Przyjeżdzamy latamy, gadamy, jak za dawnych czasów bo coś ostatnio rozpadła nam sie brać latajaca. Sam sie przyznaje bez bicia ze u mnie modele ustępuja miejsca ostatnio lataniu na paralotni PPG :oops: . Fajnie by było choć raz na jakis czas wspólnie polatać i zintegrowac się nieco.

Prosze o zgłaszanie checi przybycia abym wiedział ilu nas bedzie oraz wybór dnia tak aby wszystkim mniej wiecej pasowało. Termin jest do przesunięcia w razie złej pogody lub wiekszosci osób nie bedzie odpowiadał. Pozdrawiam i zapraszam wszystkich.

Termin został ustalony na 17.08.2014 oby pogoda dopisała. ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA WSPÓLNE LOTY

Jarek - Sro 30 Lip, 2014

będe na 100% juz z nowym modelem
mcichulski - Nie 03 Sie, 2014

Witam Wszystkich 8-)
ja też się piszę
pozdr Marcin

Grzesiek - Nie 03 Sie, 2014

Proszę jeszcze wybór dnia sobota czy niedziela i prosze korzystajcie z lotniska bo nikt prawie tam nie przyjezdza, przecież opłaciliscie składki. Dla Nas wszystkich kosze nie dla siebie.
makalele - Wto 05 Sie, 2014

Bardziej pasowałaby niedziela bo będzie to długi weekend i sobota to wyjdzie tak w środku jak by ktoś chciał gdzieś jechać się powakacjować:) Ja korzystam z lotniska w każdy weekend popołudniami:) ale rzadko kogoś spotykam...
Grzesiek - Sro 06 Sie, 2014

Tez mysle ze niedziela w tym układzie bedzie odpowiednia, rzeczywiście wypadło w długi weekend. Cały czas chodzi o to zeby wiecej Nas się wypowiedziało czy spotykamy sie wtedy czy wtedy.

Czyli na chwile obecną jesli pogoda dopisze spotykamy sie w niedziele 17.08.14.

Jarek - Nie 10 Sie, 2014

Grzesiek daj temat na pfmrc
Grzesiek - Nie 10 Sie, 2014

Bardziej chodzi mi o naszych chłopaków, ekipa z początków istnienia naszego lotniska nie do wszystkich mam nry tel i obecnych co niedawno doszli bo na wieksza skale nie wyrobie z organizacją. Ale meeting jest jak najbardziej otwarty dla wszystkich którzy zagladaja na Nasze forum. Jak ktos z was ma kontakt telefoniczny to rozpowiedzcie ze mamy mały piknik w niedziele 17-go.
Tomasz - Czw 14 Sie, 2014

Grzegorz, czy znana jest już godzina spotkania?
Grzesiek - Czw 14 Sie, 2014

Zapraszam od godziny 11-tej. Jesli zdarzy sie tak , że pogoda sie popsuje bede pisał na forum czy meeting się odbedzie.
Piotr - Pią 15 Sie, 2014

Przypomnę również o pokazach we wrześniu, jest to impreza wyjazdowa 2 dniowa. Obecnie poszukuje 8 modelarzy latających. oraz 2 modelarzy instruktorów mogących pomóc dzieciakom w montażu prostych modeli typu rzutka
Przypomnę również że pokazy są płatne, każdy otrzymuje wyżywienie, spanie, i 200 zł wynagrodzenia
oczywiście trzeba latać :mrgreen:

w niedzielę ustalimy szczegóły

Grzesiek - Sob 16 Sie, 2014

Pogoda ma być w miarę dobra, jakis przelotny deszcz i silniejszy wiatr nam nie bedzie straszny. Prośba do Piotra o zabranie pawilonu w razie przelotnych opadów.

Zapraszam od 11-tej !!! :-)

Grzesiek - Nie 17 Sie, 2014

Dziękuje wszystkim za przybycie, mimo wietrznej pogody polataliśmy. Zdjęcia już w galerii :
http://www.galeria.rc-lip...hp?/category/57

marcin_k - Pon 18 Sie, 2014

Byłem chwilkę i żałuję że nie mogłem dłużej ale czasami tak bywa :)
Jak byłem wieczorkiem na spacerku gdzieś koło 20.30 to ktoś latał Extra z oświetleniem :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group