Forum modelarzy RC
Forum prowadzone przez Szkołę Latania RC-LIPOL

Wyposażenie... - Podwozie MJX F645

Staruch - Pią 11 Kwi, 2014
Temat postu: Podwozie MJX F645
Jestem początkujący i teraz przeniosłem się na 4 kanały. Mam teraz MJX F645. Przed nim miałem, lub widziałem też inne modele. We wszystkich płozy całą długością opierały się o podłoże. Zastanawia mnie budowa płóz podwozia F 645. Jedna płoza jest normalna - gładka od spodu, druga ma od spodu dwie małe wypustki tak, że płoza ta opiera się na podłożu tylko na tych wypustkach, a nie na całej długości. Może ktoś z Kolegów wie jaki jest cel tych wypustek. Będę wdzięczy za odpowiedź
Grzesiek - Nie 13 Kwi, 2014

Może to po prostu nadlewka po produkcji, wątpie żeby to miało jakis cel. Napisz lub zadzwoń ewentualnie do Piotrka, ma w sklepie ten smigłowiec.
Staruch - Nie 13 Kwi, 2014

Witaj Grzesiu! Dzięki że odpisałeś, To o czym piszesz jest bardzo możliwe. Oczywiście zadzwonię lub napiszę. Życzę wysokich lotów i pozdrawiam. :-)
Staruch - Pią 25 Kwi, 2014

Grzesiek napisał/a:
Może to po prostu nadlewka po produkcji, wątpie żeby to miało jakis cel. Napisz lub zadzwoń ewentualnie do Piotrka, ma w sklepie ten smigłowiec.
.
Witam! Piotrek napisał, że te wypustki służa w innym modelu eFki do mocowania anteny. Praktycznie nie mają żadngo wpływu na lot helika.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group