Forum modelarzy RC
Forum prowadzone przez Szkołę Latania RC-LIPOL

Spotkania - ustawki ;) - WAKACYJNE WSPÓLNE LOTY

Grzesiek - Pon 15 Lip, 2013
Temat postu: WAKACYJNE WSPÓLNE LOTY
Wpadł mi do głowy taki pomysł żeby spotkać się kto tylko może na wspólne wakacyjne całodniowe latanie, czyli od powiedzmy 10-11 godziny dokąd kto może. Najlepiej jakby udało sie skrzyknąć wszystkich dotychczasowych modelarzy-pilotów latających na Naszym lotnisku. Wszyscy biorą co tylko maja do latania żeby nie było trawy widać jak wyciągniemy modele :lol: i latamy do bólu. Ostatnio pogoda Nas nie rozpieszcza i nie ma okazji spotkać się większą grupą przy okazji podniebnej rekreacji. Chciałbym abyście w tym wątku wypowiedzieli sie czy wyrażacie chęć uczestniczenia w czymś takim i ustalilibyśmy termin na któryś dzień weekendu (preferuję sobotę). Jestem w stanie uruchomić skromny grill lub jest możliwośc zamówienia pizzy aby nie latać o pustym żołądku. Można by rozegrać jakieś konkurencje zupełnie na luzie itp. Pytania, wolne wnioski, propozycje?

Zapraszam do dyskusji.

kuba_R - Pon 15 Lip, 2013

Dla mnie super :Jestem chętny na takie latanko :)
Jarek - Pon 15 Lip, 2013

ja tez jestem jak najbardziej za :)
Grzesiek - Wto 16 Lip, 2013

Wstępnie proponuję datę 27 lub 28 lipiec aby na spokojnie zaplanować czas, piszcie czy wam odpowiada jak nie ustalimy inną, generalnie nie ma pośpiechu tylko chciałbym aby jak najwiecej nas było.
mcichulski - Wto 16 Lip, 2013

Witam Grześku
Pomysł jest super
Jak dla mnie ten termin jest ok. 27 lub 28 lipca, co większość wybierze to ja się dostosuje i deklaruję że zakupię kiełbaski na grila 8-)

Adam J - Pią 19 Lip, 2013

jak z terminem 27 cz 28
Grzesiek - Pią 19 Lip, 2013

Chcę poczekać aż wiekszośc sie wypowie na temat terminu, ja jestem za sobotą ale dostosuje sie jak wyjdzie inaczej.
muzyker - Sob 20 Lip, 2013

Jak najbardziej ! Wogóle genialny pomysł Grzegorzu. Dzisiaj zatem dzień hangarowy - naprawa wszelkich usterek, podwozaia, napędy, ubytki konstrukcyjne. Na 27-28 gotowi do podniebnych szaleństw. ! Pozdrawiamy. Wojtek & Bartek.
Grzesiek - Sob 20 Lip, 2013

Powoli deklarujcie ktróry dzień bardziej Wam odpowiada. Poniżej będę zapisywał i podejmiemy decyzje większością głosów.

Edit: dopisuje na niedzielę kolegów, którzy moga w obydwa te dni.

Sobota 27 lipiec:Grzesiek czyli ja, Kuba, Adam, Jarek, Marcin C. Wojtek & Bartek, Piotrek, Sylwek

Niedziela 28 lipiec:Piotrek, Jarek, Wojtek, Adam

kuba_R - Sob 20 Lip, 2013

27 lipiec dla mnie też jak najbardziej spoko .:P
Grzesiek - Nie 21 Lip, 2013

Dla mnie sobota jest o tyle lepsza że moge być cały dzień , niedziela do ok 15:00

Po rozmowie na lotnisku z Adamem, Jarkiem i Marcinem C. ( bo kilku mamy Marcinów :-) ) i telefonicznie z Wojtkiem dopisuje ich na sobotę.

Proponuje wiec wstępnie sobotę jako główny dzień Naszego spotkania na lotnisku jednocześnie niedziele jako drugi dzień dla tych którzy w sobotę nie dadzą rady być i dla tych co moga i w sobote i niedzielę :lol:

Na sobotę zamawiam zatem pogodę i będę dysponował grillem wraz z pieczywem, musztardą, ketchupem i naczyniami z tworzywa. Kiełbaskę zapewnia Marcin C. ;-) W niedziele niestety nie bedę już dysponował powyższym zestawem.

Proszę jeszcze resztę chłopaków, o odzew czy będziecie.

mcichulski - Pon 22 Lip, 2013

Dla mnie również sobota 27 ! 8-)
Piotr - Pon 22 Lip, 2013

Ja się piszę na sobotę i niedziele
Sylwek - Sro 24 Lip, 2013

Ja się piszę na sobotę
Grzesiek - Sro 24 Lip, 2013

Wstępne prognozy na sobotę są obiecujące, zwłaszcza wiatr :mrgreen:
Tomisek - Sro 24 Lip, 2013

Witam wszystkich. To jest mój pierwszy post.
Tomasz z Rzeszowa.
Główne zainteresowanie to hilikoptery i wielowirnikowce.

Na spotkanie razem ze mną prawdopodobnie przyjada koledzy ( 4-5 osób) związanych z forum epiheli - wstępnie uzgodnione z Piotrem ;)

Wezmiemy jak by co mineralną i kiełbase ;)
Ewentualny termin - raczej sobota ;)

Grzesiek - Czw 25 Lip, 2013

Zapraszamy :-)
Grzesiek - Pią 26 Lip, 2013

Pogoda zamówiona, pas startowy przygotowany, więc zapraszam na wspólne latanie. Będę na lotnisku już około 10:30-11:00.
Sebastian1984 - Sob 27 Lip, 2013

Ja niestety nie dam rady :(
mcichulski - Sob 27 Lip, 2013

Ja będę ok. 11.30 z kiełbaskami dla wszystkich 8-)
Piotr - Sob 27 Lip, 2013

Pierwsze zdjęcia już są >>> http://89.230.79.3/rclipo...ls.php?album=56

jeśli macie fajne fotki można dołożyć do galerii, proszę tylko pamiętać by maksymalna szerokość lub wysokość fotki nie przekraczała 1000px

Zapraszam na jutro

Grzesiek - Sob 27 Lip, 2013

Co tu pisać, pełen chillout panował dzisiaj na lotnisku 8-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group